Novinky

Dopravný podnik mesta Prešov od Nového roka rozšíri počet obsluhovaných miest, novou koncovou obcou sa stane Podhradík

0 0

2023-12-31 15:53:19 – (SITA.sk)

Dopravný podnik mesta Prešov (DPMP) od Nového roka rozšíri počet obsluhovaných obcí na 12. Od 1. januára sa novou koncovou obcou stane Podhradík, nachádzajúci sa vo východnej časti doliny Prešova. Premávku do obce bude denne zabezpečovať 13, respektíve šesť párov spojov.

Predĺženie existujúcej linky MHD

Ako informoval hovorca Dopravného podniku mesta Prešove Vladimír Tomek, obsluhu verejnou hromadnou dopravou do Podhradíka doposiaľ zabezpečoval Prešovský samosprávny kraj (PSK) pomocou zmluvného dopravcu SAD Prešov.

„Vzhľadom na potrebu zvyšovania efektivity prevádzky a financovania, ale aj s ohľadom na blížiacu sa integráciu verejnej hromadnej…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasadoprava/dopravny-podnik-mesta-presov-od-noveho-roka-rozsiri-pocet-obsluhovanych-miest-novou-koncovou-obcou-sa-stane-podhradik/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.