Novinky

Skutočný býčí trh – nie je to Wall Street

0 0

Obchodníci pracujú na burze cenných papierov v New Yorku 25. júla 2023 v New Yorku.

Angela Weiss | AFP | Getty Images

Táto správa je z dnešného CNBC Daily Open, nášho bulletinu o medzinárodných trhoch. CNBC Daily Open prináša investorom informácie o všetkom, čo potrebujú vedieť, bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú. Ako to, čo vidíš? Môžete sa prihlásiť na odber tu.

Čo dnes potrebujete vedieť

Rekord S&P č. 37
The
S&P 500 ZATVORENÉ prvýkrát nad 5 600 pred štvrtkom údaje o inflácii, čo by mohlo poskytnúť dôkaz o znížení úrokovej sadzby. Index rástol siedmy deň po sebe a zaznamenal svoj 37. rekordný záver v tomto roku. The Nasdaq Composite tiež dosiahol historické maximum. The Priemyselný priemer Dow Jones pridal 258 bodov. Zásoby čipov patrili medzi víťazov, s Pokročilé mikrozariadenia potom vzrástol takmer o 4 %. súhlasiť s kúpou Silo AI. Líder v odvetví Nvidia skočil a Apple dosiahol svoj siedmy rekord v rade. Výnos za 10 rokov Pokladnica pošmykol, pričom ceny ropy v USA ruža ako OPEC predpovedá silný dopyt. Viac si môžete prečítať na čo očakávať od správy o inflácii tu.

Archegos Hwang je vinný
Zakladateľ Archegos Capital Management Bill Hwang bol odsúdený za podvod a ďalšie obvinenia od manhattanskej poroty. Prokuratúra obvinila Hwanga a jeho zástupcu Patricka Halligana, že klamali bankám, aby zabezpečili miliardy dolárov, ktoré boli použité na zvýšenie cien akcií. Archegos sa zrútil v roku 2021. Obaja vinu vo viacerých obvineniach popreli. Za každé odsúdenie im hrozí až 20 rokov väzenia.

Google „priekopová dohoda“
HubSpot‘s akcie klesli o 12% podľa správy Bloomberg Abeceda nezíska softvérovú spoločnosť. Táto správa prichádza v čase zvýšenej regulačnej kontroly navrhovaných veľkých technologických akvizícií, vrátane tých, ktoré od Amazon a Microsoft. Akvizícia spoločnosti HubSpot, ktorá sa špecializuje na…


Čítať ďalej..

Zdroj: https://www.cnbc.com/2024/07/11/cnbc-daily-open-a-true-bull-market-its-not-wall-street.html
Obrázok zdroj: cnbc.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.