Novinky

Uvedenie Samsung Galaxy Z Fold6 a Z Flip6: Cena, špecifikácie a funkcie

0 0

Samsung predstavil Galaxy Z Fold6 na podujatí Galaxy Unpacked v Paríži. Technologický gigant uviedol, že skladacie zariadenie je tenšie a ľahšie ako jeho predchodca.

Arjun Kharpal CNBC

PARÍŽ – Samsung v stredu uviedol na trh svoje najnovšie skladacie smartfóny, ktoré sú nabité funkciami umelej inteligencie. Juhokórejský technologický gigant dúfa, že opäť získa podiel v produktovej kategórii, ktorú propagoval tým, že presvedčil používateľov, aby upgradovali svoje zariadenia.

Spoločnosť zabalila Samsung Galaxy Z Fold6 a Z Flip6, ktoré prichádzajú s vylepšeniami z predchádzajúcich modelov a sú vylepšené o Galaxy AI, sadu funkcií umelej inteligencie spoločnosti.

Samsung Galaxy Z Fold6, ktorý začína na 1 899,99 USD, je skladacie zariadenie, ktoré sa otvára ako kniha. Smartfón má po otvorení 7,6-palcový displej a na zadnej strane sa môže pochváliť trojitým fotoaparátom, ako sa už stalo štandardom pre špičkové telefóny. Spoločnosť Samsung uviedla, že ide o doteraz najtenší skladací prístroj spoločnosti s hrúbkou len 12,1 milimetra po zložení.

Samsung Galaxy Z Flip6 sa otvára ako tradičný vyklápací telefón, no s ohýbateľnou obrazovkou. Slúchadlo začína na 1 099,99 USD.

Obe zariadenia sú dostupné od 24. júla, uviedol Samsung na podujatí Galaxy Unpacked v Paríži.

Uvedenie na trh prichádza v čase, keď spoločnosť Samsung čelí rastúcej konkurencii v oblasti skladacích zariadení a spotrebitelia si svoje zariadenia držia dlhšie.

„Pretrvávajúcou výzvou zostáva prinútiť používateľov, aby upgradovali pomocou toho, čo je vnímané ako postupné vylepšenie predchádzajúcich modelov, najmä pre Fold; ešte viac, keď si všetci uťahujú opasky,“ povedal pre CNBC e-mailom Paolo Pescatore, zakladateľ PP Foresight.

Samsung ponúka funkcie AI


Čítať ďalej..

Zdroj: https://www.cnbc.com/2024/07/10/samsung-galaxy-z-fold6-and-z-flip6-launch-price-specs-features.html
Obrázok zdroj: cnbc.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.