Novinky

Čo povedal Trump generálnym riaditeľom na ich súkromnom stretnutí

0 0

Republikánsky kandidát na prezidenta, bývalý prezident Donald Trump, vystúpil s prejavmi pre tlač v budove Národného republikánskeho senátneho výboru vo Washingtone, 13. júna 2024.

Anna Moneymaker | Getty Images

Donald Trump sa vo štvrtok vo Washingtone tiesnilo s najmenej 80 generálnymi riaditeľmi s jasným názorom: Ak bude v novembri opäť zvolený za prezidenta, podľa ľudí, ktorí sa stretnutia zúčastnili, generálni riaditelia uvidia zníženie daní a obmedzenie obchodných predpisov.

CNBC hovorila s ľuďmi, ktorí sa zúčastnili štvrťročného stretnutia obchodného okrúhleho stola, a s ďalšími, ktorí sú oboznámení s tým, čo sa tam odohralo, pričom všetkým bola udelená anonymita, aby mohli slobodne hovoriť o súkromnom stretnutí.

Trump povedal, že ak sa vráti do Bieleho domu, zníži dane vrátane daní z príjmu a vráti rovnakú hospodársku politiku, akú uzákonil počas svojho prvého funkčného obdobia, podľa ľudí, ktorí boli na stretnutí.

“Počas nasledujúcich štyroch rokov vám poskytneme viac toho istého,” povedala osoba, ktorá bola v miestnosti, a opísala Trumpov odkaz pre lídrov spoločnosti.

Trump povedal, že chce priviesť federálne sadzba dane z príjmu právnických osôb dole z 21 % až 20 % ak by sa mal stať prezidentom, podľa osoby oboznámenej s jeho vyjadreniami.

Trump tiež spomenul generálnym riaditeľom nedávny návrh, ktorý predstavil v Nevade, na odstránenie daní zamestnancovi tipy, povedali ľudia, ktorí boli v miestnosti. Trump potom generálnym riaditeľom porozprával príbeh o tom, ako nadšení pracovníci s prepitným boli z jeho návrhu, čo podľa viacerých ľudí vyvolalo smiech vedúcich spoločností.

Trump hovoril na stretnutí asi hodinu, uviedli prítomní. The vrátane publika JPMorgan Chase generálny riaditeľ Jamie Dimon, Citigroup generálny riaditeľ Jane Fraserová a Americká banka generálny riaditeľ Brian Moynihantvrdia hovorcovia ich spoločností.

Apple Bol tam aj generálny riaditeľ Tim Cook, povedali dvaja ľudia, ktorí boli…


Čítať ďalej..

Zdroj: https://www.cnbc.com/2024/06/13/what-trump-told-ceos-in-their-private-meeting.html
Obrázok zdroj: cnbc.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.