Novinky

Skrytá funkcia: V systéme iOS 18 môžete zmeniť polomer baterky iPhone

0 0

Kredit: Ryan Haines / Android Authority
  • iOS 18 umožní ovládať rádius baterky, takže svetlo môžete rozšíriť alebo zúžiť.
  • Používateľské rozhranie baterky je iné a ponúka rýchle ovládanie na zmenu intenzity aj polomeru.
  • iOS 18 od Apple bude dostupný pre všetkých na jeseň 2024.

Udalosť Apple WWDC 2024 priniesla množstvo dobrôt vrátane množstva nových funkcií a očakávaného predstavenia AI. Baterka pre iPhone je niečo, čomu sa však zvyčajne nevenuje veľká pozornosť. Koniec koncov, je to jednoduchá funkcia, ktorá „jednoducho funguje“. Môžete ho zapnúť a vypnúť. Čo by ste ešte potrebovali?

Prekvapivo, Apple tentoraz venoval trochu pozornosti funkcii baterky. Predovšetkým to, že iOS 18 umožní používateľom zmeniť tlačidlo baterky na uzamknutej obrazovke, čo ľuďom pomôže vyhnúť sa náhodnému zapnutiu. Našli sme však malú funkciu navyše, ktorú Apple na podujatí nespomenul!

Zdroj: https://www.androidauthority.com/apple-ios-18-change-flashlight-radius-3450452/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.