Novinky

Nákladná loď v Lake Superior narazila pod vodou na niečo nevysvetliteľné

0 0

Nákladná loď v Lake Superior narazila v sobotu do niečoho pod vodou a začala naberať vodu, podľa k americkej pobrežnej stráži.

Oblasť pobrežnej stráže Great Lakes dostala okolo 6:53 správy, že 689-stopová (210-metrová) loď s názvom Michipicoten sa zrazila s objektom približne 56 kilometrov juhozápadne od Isle Royale, časti Michiganu. Loď prevážala taconit, železnú rudu nízkej kvality, a na palube bolo 22 ľudí.

Palubné vodné čerpadlá začali vytláčať vodu a nezistili žiadne známky úniku z lode. Do 9:15 znížili vodné čerpadlá zoznam nákladnej lode z 15 stupňov na 5 stupňov podľa pobrežnej stráže.

Posádky vrtuľníkov a člnov reagovali a do 12:30 pobrežná stráž oznámila, že polovica posádky bola pre bezpečnosť evakuovaná. Loď bola na ceste do prístavu na kontrolu a opravu.

Príčina kolízie je v štádiu vyšetrovania.

K incidentu došlo v severozápadnej časti jazera, ktoré sa rozprestiera na americko-kanadskej hranici a je podľa plochy najväčším sladkovodným jazerom na svete.

Pošta Nákladná loď v Lake Superior narazila pod vodou na niečo nevysvetliteľné sa objavil ako prvý na Anomalien.com.

Originál článok: https://anomalien.com/freighter-ship-in-lake-superior-hit-something-unexplained-underwater/

Zdroj : anomalien.com
Obrázok zdroj:anomalien.com a pixabay.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.