Novinky

Microsoft outsourcingom najlepšej AI by mohol vyhrať Google: CEO spoločnosti Okta

0 0

Táto fotografia zobrazuje obrazovku s logom Bard AI, konverzačnej softvérovej aplikácie umelej inteligencie vyvinutej spoločnosťou Google a ChatGPT.

Lionel Bonaventure | Afp | Getty Images

LONDÝN — Microsoft Podľa jedného technologického generálneho riaditeľa odovzdáva vývoj všetkých svojich najlepších nástrojov a softvéru umelej inteligencie OpenAI – čo by mohlo byť prínosom pre arcirival Google.

Todd McKinnon, generálny riaditeľ spoločnosti na zabezpečenie identity Oktapovedal v piatok CNBC, že ako Google sa snaží obhájiť svoju pozíciu vo vyhľadávaní, „pravdepodobne robí najlepšiu prácu v skutočnosti, že nemusí outsourcovať ich výskum a vývoj“.

Poznamenal, že takzvané transformátory, ktoré poháňajú dnešné generatívne technológie AI, „všetky pochádzajú od Googlu“.

Kybernetická bezpečnosť je teraz najvyššou prioritou predstavenstva spoločností, hovorí generálny riaditeľ spoločnosti Okta

Transformátory sú modely hlbokého učenia, ktoré sa učia kontext a tým aj význam sledovaním vzťahov v sekvenčných údajoch, ako sú slová.

“Toto všetko pochádza od spoločnosti Google, s DeepMind a výskumom,” povedal McKinnon. “Myslím tým, že prelomom bol výskum od spoločnosti Google, transformátory, ktoré sú algoritmom, ktorý všetky tieto LLM (veľké jazykové modely) používajú na dosiahnutie týchto veľkých pokrokov.”

Microsoft ako „poradenstvo“ AI


Čítať ďalej..

Zdroj: https://www.cnbc.com/2024/06/10/microsoft-outsourcing-best-ai-google-could-end-up-winning-okta-ceo.html
Obrázok zdroj: cnbc.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.