Novinky

Meta vymazala konto Juraja C. na Facebooku. Podľa Gašpara to nemá žiadny súvis so zásahom do konta páchateľa (video)

0 0

2024-05-22 10:25:58 – (SITA.sk)

Vymazanie účtu na sociálnej sieti Juraja C., ktorý strieľal na predsedu vlády Roberta Fica, nemá žiadny súvis s možným zásahom do jeho konta.

Vymazanie účtu Juraja C.

Povedal to na stredajšej tlačovej konferencii námestník riaditeľa Slovenskej informačnej služby Pavol Gašpar. Práve zásahom do účtu Juraja C. vyšetrovacie orgány odôvodňujú podozrenie, že strelec na premiéra nekonal sám.

Gašpar v tejto súvislosti pripomenul, že spoločnosť Meta, ktorá je správcom sociálnej siete Facebook, zaslala na viaceré štátne inštitúcie informáciu, že to boli oni, kto vymazal konto Juraja C. Podľa…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/meta-vymazala-konto-juraja-c-na-facebooku-podla-gaspara-to-nema-ziadny-suvis-so-zasahom-do-konta-pachatela/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.