Novinky

Najlepšie veci, ktoré môžete robiť a vidieť v Detroite

0 0

Take a Break je vaším dokonalým sprievodcom po dokonalých výletoch na načerpanie nových síl, znovuobjavenie seba a svojich vzťahov a opätovné zapojenie sa do sveta. Pred rezerváciou sa budeme venovať nákupným zastávkam, skvelým barom, reštauráciám, ktoré stoja za vaše peniaze, príležitostiam na fotografovanie, nezabudnuteľným zážitkom a ďalším dôležitým detailom, ktoré potrebujete.

Tisíce futbalových fanúšikov a športových profesionálov sa cez víkend zišli do centra Detroitu, kde sa v roku 2024 konal draft NFL. Je to vhodné miesto: domov ikonických športových franšíz, vrátane Lions, Pistons, Tigers a Red Wings. Detroit však ponúka oveľa viac aj mimo sveta športu.

Nedávno som mal príležitosť stráviť predĺžený víkend v Motor City s niekoľkými priateľmi a bol som ohromený rozmanitou kuchyňou, skvelými obchodmi a ústretovými miestnymi obyvateľmi. Hoci letisko obsluhuje viac ako 125 destinácií (vrátane 30 medzinárodných), zistil som, že Detroit nie je na zoznamoch amerických miest, ktoré by sa dalo navštíviť cestovateľom zvlášť vysoko.

Osobne si myslím, že by sa to malo zmeniť a mal som možnosť porozprávať sa s mnohými miestnymi, ktorí súhlasia. Ak potrebujete viac presvedčivosti, dal som dohromady niekoľko obľúbených stránok, sústa a ďalšie.

Kde zostať

Zostal som v hoteli The Siren v centre Detroitu a miloval som vintage výzdobu a rušnú atmosféru.

Je to boutique hotel s asi 100 izbami a dvoma skvelými barmi – vrátane jedného, ​​kde môžete sledovať Detroit People Mover, ako si vychutnáte pekný kokteil. Druhá je ružová oáza mimo haly, doplnená plyšovým zamatovým sedením a úžasným lustrom.

Exteriér hotela Shinola (vľavo), bar v The Siren a The Monarch Club v hornej časti historickej budovy Metropolitan.

Caroline Bologna/HuffPost

Exteriér hotela Shinola (vľavo), bar v The Siren a The Monarch Club v hornej časti historickej budovy Metropolitan.

Ďalšou populárnou butikovou ponukou je hotel Shinola, ktorý je pridružený k rovnomennej lifestylovej značke z Detroitu. Priestory a izby vo vstupnej hale sú samozrejme vybavené výrobkami Shinola, od hodín a gramofónov až po prikrývky a sviečky.

Čo jesť

Prakticky všetko, čo som jedol v Detroite, bolo fantastické, ale moje obľúbené jedlo bolo v Baobab Fare, farebnej východoafrickej reštaurácii, ktorú otvorili burundskí utečenci. Baobab Fare, finalista ocenenia James Beard Award 2024, podáva lahodný hovädzí guláš, vyprážané ryby,…Čítaj celý článok

Originál článok: https://www.huffpost.com/entry/detroit-ultimate-guide-travel_l_662bbf8de4b00d7cf284e59c
Obrázok: huffpost.com a pixabay.com/
__
huffpost.com – Všetky práva vyhradené

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.