Novinky

travel

Chyby, ktoré ľudia robia na skupinových výletoch

0 0

Skupinové výlety sú skvelým spôsobom, ako preskúmať novú destináciu a vytvoriť si celoživotné spomienky a zároveň sa spojiť s blízkymi. Ale s mnohými rôznymi osobnosťami a preferenciami v hre môžu nastať problémy.

„Zlé skúsenosti na skupinových výletoch väčšinou nie sú vedľajším produktom skupinového výletu,“ povedala pre HuffPost Wendy Diep, spoluzakladateľka aplikácie pre skupinové cestovanie Let's Jetty. „Zvyčajne to pramení zo zlého plánovania, nedostatočnej komunikácie a nesplnených očakávaní. Ale pamätajte, že to tak nemusí byť.“

Aby sa skupinové cestovanie stalo príjemnejším zážitkom, HuffPost požiadal Diep a ďalších odborníkov, aby sa podelili o niektoré bežné chyby, ktoré ľudia robia na týchto typoch ciest.

„Väčšina ľudí uprednostňuje cestovanie so svojimi blízkymi a po pandémii ľudia túžia po ľudskom spojení a zážitkoch z reálneho sveta viac ako kedykoľvek predtým,“ poznamenal Diep.

Vyhýbanie sa priamym rozhovorom o peniazoch

“Vyhýbať sa rozprávaniu o peniazoch je veľká chyba,” povedal Diep. „So skupinou budete mať ľudí, ktorí majú rôzne štýly výdavkov alebo rozpočty. Mám priateľov, ktorí milujú mať každé jedlo vonku v bougie reštauráciách, kým cestujú, zatiaľ čo mám priateľov, ktorí nemôžu minúť také peniaze. Nediskutovať o tom vopred povedie k nepríjemným alebo nepríjemným momentom na výlete, čo je naozaj na hovno, keď už všetci míňajú svoje ťažko zarobené peniaze, aby tam mohli byť a dobre sa zabaviť.“

Predtým, ako sa vydáte na cestu, zistite, aké sú rozpočtové priority a preferencie každého. Podľa toho si vyberte ubytovanie a možnosti stravovania a majte na pamäti finančné potreby ľudí počas celej cesty – napríklad, keď zisťujete, ako rozdeliť účet za večeru po tom, čo niektorí ľudia mali viacero chodov a nápojov, zatiaľ čo iní si práve objednali šalát.

„Opýtajte sa všetkých, koľko chcú minúť za celú cestu vrátane jedla a aktivít,“ povedal Phil Dengler, spoluzakladateľ cestovnej webovej stránky The Vacationer. „Cestovanie s ľuďmi, ktorí majú vysoký rozpočet, je jednoduché, ale ak ste so šetrnejšími ľuďmi, budete musieť urobiť trochu viac práce. Ak je váš rozpočet obmedzený, zistite akékoľvek potenciálne márnotratnosti, vďaka ktorým bude každý pohodlnejší.“

Nerobím rezervácie

“Nemať plán je to najväčšie…Čítaj celý článok

Originál článok: https://www.huffpost.com/entry/mistakes-people-make-group-trips_l_65f22dbfe4b07b5c55cba813
Obrázok: huffpost.com a pixabay.com/
__
huffpost.com – Všetky práva vyhradené

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.