Novinky

Predaj topánok na západe od 'Cowboy Carter' stúpa

0 0

Beyoncé opúšťa módnu prehliadku Luar na 154 Scott v Brooklyne počas týždňa módy v New Yorku 13. februára 2024.

James Devaney | Obrázky GC | Getty Images

Westernové topánky majú nový chránič v Beyoncé.

Predaj stálice vidieckej módy vzrástol o viac ako 20 % v týždni po tom, čo hudobná superstar vydala svoj album „Cowboy Carter“, podľa spoločnosti Circana pre správanie spotrebiteľov. To môže znamenať dobrú správu pre spoločnosti vyrábajúce ikonickú topánku, ako aj ďalšie položky, ktoré zodpovedajú rovnakej estetike Divokého západu.

“Cowboy Carter”, ktorý vyšiel koncom minulého mesiaca, znamenal vpád speváka “Halo” do country žáner. Ešte predtým, ako vypadol celý album, Circana ohlásila pozoruhodné zvýšenie predajov pre tento štýl obuvi po vydaní singlov „Texas Hold 'Em“ a „16 Carriages“.

Najnovší projekt 32-násobného víťaza Grammy prispieva k rozmachu kultúrnej podpory štýlov inšpirovaných dostavníkmi. Louis Vuitton odhalila an Americká západná línia počas Parížskeho týždňa módy začiatkom tohto roka, na ktorom sa predstavia modelky vo všetkom od kovbojských klobúkov po kravaty. Tento vzhľad tiež zachytil ponuku cez prebiehajúce Eras Tourpretože niektorí účastníci sa rozhodli vysielať predpopové dni Taylor Swift ako country speváčky.

Maloobchodníci a priaznivci odvetvia už tento trend zaznamenali.

Album Beyoncé, ktorý je na čele rebríčka, môže poskytnúť nárast predaja v rovnakom obchode a pomôcť lasu u nakupujúcich žien na Boot Barn, povedal analytik Williams Trading Sam Poser. Vo štvrtok zvýšil svoj rating kalifornského maloobchodníka na nákup a zvýšil svoj cenový cieľ o 33 USD na 113 USD, čo teraz znamená nárast o približne 12 %.

Ikona akciového grafuIkona burzového grafu

skryť obsah

Boot Barn, rok do dnešného dňa

K dynamike pridáva aj začiatok rušných sezón pre rodeá a hudobné festivaly, povedal Poser. S týmito pozitívnymi trendmi povedal usmernenie na aktuálny štvrťrok a celý fiškálny rok…


Čítať ďalej..

Zdroj: https://www.cnbc.com/2024/04/12/beyonce-bounce-western-boot-sales-on-the-rise-since-cowboy-carter-launch-.html
Obrázok zdroj: cnbc.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.