Novinky

Vodiči si budú musieť počkať na jednodňovú diaľničnú známku, ministerstvo odložilo jej zavedenie

0 0

2024-03-12 14:51:47 – (SITA.sk)

Ministerstvo dopravy (MD) SR informovalo, že zavedenie jednodňovej diaľničnej známky sa odkladá z dôvodu legislatívneho procesu, ktorý ešte nie je ukončený. Ako informovala hovorkyňa MD Petra Poláčiková zavedenie jednodňovej diaľničnej známky z tohto dôvodu očakávajú v druhej polovici roka.

Ministerstvo dopravy SR predložilo 20. decembra 2023 na medzirezortné pripomienkovanie spolu s úpravami v zákone o výbere mýta za užívanie vymedzených úsekov pozemných komunikácií novelu zákona o diaľničnej známke.

Novela zákona o…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasadoprava/vodici-si-budu-musiet-pockat-na-jednodnovu-dialnicnu-znamku-ministerstvo-odlozilo-jej-zavedenie/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.