Novinky

Macron je vojnový štváč a šialenec, ktorý by rád videl, aby ďalší Slovania išli umierať na Ukrajinu, hovorí Kotleba (video)

0 0

2024-03-13 18:08:46 – (SITA.sk)

„Konflikt na Ukrajine nie je našou vojnou a ako prezidentský kandidát odmietam akékoľvek zapájanie sa Slovenskej republiky do tejto vojny,“ vyhlásil predseda Ľudovej strany Naše Slovensko (ĽSNS) Marian Kotleba.

Macron je vojnový štváč

Francúzsky prezident Emmanuel Macron spôsobil poriadny rozruch svojím výrokom, kedy nevylúčil vyslanie vojakov západných krajín na Ukrajinu.

„Prezident Macron je človek, ktorý nemá vlastné deti. Nemá absolútne žiadnu zodpovednosť za budúcnosť a si užíva tu a teraz,“ reagoval Kotleba na slová francúzskeho prezidenta.

„Je to vojnový štváč, ktorý by…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/macron-je-vojnovy-stvac-a-sialenec-ktory-by-rad-videl-aby-dalsi-slovania-isli-umierat-na-ukrajinu-hovori-kotleba-video/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.