Novinky

Humenčania neprídu o dodávky tepla, vláda schválila všeobecný hospodársky záujem

0 0

2024-03-13 10:38:19 – (SITA.sk)

Obyvatelia Humenného neprídu o dodávky tepla. Prerušenie dodávok tepla hrozilo Humenčanom pre kauzu spoločnosti Chemes.

Vládny kabinet totiž na svojom stredajšom rokovaní schválil všeobecný hospodársky záujem na zabezpečenie bezpečnosti a pravidelnosti dodávky elektrinu a plynu.

Vďaka schválenému všeobecnému hospodárskemu záujmu má Slovenský plynárenský priemysel (SPP) povinnosť naďalej dodávať a neprerušiť dodávky elektrinu a plyn pre spoločnosť Chemes.

Nezabezpečená alternatíva dodávok tepla

Spoločnosť Chemes je podľa Ministerstva hospodárstva SR, ktoré na vládu predložilo materiál o všeobecnom hospodárskom záujme, rozhodujúcim výrobcom tepla pre odberateľov tepla v meste Humenné.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/venergetike/humencania-nepridu-o-dodavky-tepla-vlada-schvalila-vseobecny-hospodarsky-zaujem/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.