Novinky

Francúzska vláda prichystala odmeny pre štátnych zamestnancov, chce sa vyhnúť štrajkom počas OH a PH v Paríži

0 0

2024-03-10 19:49:20 – (SITA.sk)

Aby sa francúzska vláda vyhla štrajku štátnych zamestnancov počas olympijských a paralympijských hier v Paríži, počas leta pracovníkom z hlavného mesta ponúkne špeciálne bonusy. Potvrdil to minister pre transformáciu a verejnú správu Stanislas Guerini.

Paríž očakáva až 16 miliónov návštevníkov

Spomenuté odmeny budú vo výške 500 až 1500 eur, ďalšie detaily nie sú známe. Francúzske odbory nedávno upozornili, že napríklad v nemocniciach hrozia štrajky počas OH a PH, kedy do francúzskej metropoly pricestujú masy z celého sveta.

Parížska kancelária…

Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/francuzska-vlada-prichystala-odmeny-pre-statnych-zamestnancov-chce-sa-vyhnut-strajkom-pocas-oh-a-ph-v-parizi/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.