Novinky

“Táto vec sa za sekundu otočila o 180 stupňov”

0 0

Počas komerčného nočného letu z Bostonu do Pensylvánie ohlásil neidentifikovaný pilot American Airlines stretnutie s UFO.

V strašidelnom zvukovom klipe pilot, ktorý sa rozhodol zostať v anonymite, opísal nezvyčajné pozorovanie UFO s výraznými „jasnooranžovými“ svetlami, ktoré nie sú typické pre bežné lietadlá.

“Viem, že si budeš myslieť, že som blázon,” povedal pilot a podrobne opísal rýchly pohyb tajomného objektu sprava doľava, tri alebo štyrikrát zablikal svetlami, kým zmizol.

Pilot zdôraznil mimoriadnu obratnosť objektu a zaznamenal jeho schopnosť otočiť sa o 180 stupňov asi za sekundu.

„Niečo prešlo sprava doľava, potom zablikaním znova doprava, tri alebo štyrikrát zablikalo svetlami a potom zmizlo,“ vysvetlil.

“Táto vec sa otočila o 180 stupňov asi za sekundu.”

Riadiaci letovej prevádzky v odpovedi vyjadril údiv jednoduchým: „Preboha“.

Ďalší pilot, pravdepodobne z toho istého lietadla, neskôr potvrdil pôvodný pilotov popis a odhalil, že UFO prešlo z jedného pobrežia na druhé a vystúpilo pod 30-stupňovým uhlom.

Druhý pilot opísal objekt ako jasne oranžovú entitu, ktorej chýbajú typické znaky lietadla, ako sú stroboskopické svetlá.

Zvukový klip zdieľaný na YouTube podnietil medzi divákmi diskusiu o povahe pozorovania pilotov.

Tento incident nie je prvým prípadom, keď piloti hlásili významné pozorovania UFO. V podobnom duchu minulý rok bývalý pilot amerického námorníctva Ryan Graves prezradil, že bol svedkom „tmavej kocky“ v „čistej guli“ počas tréningu v blízkosti USS Theodore Roosevelt v roku 2015.

Graves a kolegovia piloti oznámili vláde USA približne 650 prípadov blízkych stretnutí medzi vojenským personálom a UFO.

Originál článok: https://anomalien.com/airline-pilot-on-ufo-this-thing-turned-180-degrees-in-a-second/

Zdroj : anomalien.com
Obrázok zdroj:anomalien.com a pixabay.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.