Novinky

Gemerčania pod Tatrami majú istejšie prestupy na vlaky, začali premávať nové autobusové spoje

0 0

2024-03-04 07:08:27 – (SITA.sk)

Autobusové spoje na linke Rožňava – Dobšiná – Poprad a späť zabezpečia od nedele 3. marca pravidelné prestupy na rýchliky v Poprade. Prevádzkované budú v dvojhodinových intervaloch. Informovala o tom hovorkyňa predsedu Košického samosprávneho kraja (KSK) Katarína Strojná.

Po príchode autobusu do Popradu budú mať cestujúci sedemnásť minút na prestup na rýchliky v smere do Bratislavy. Po príchodoch rýchlikov zase 32 minút na prestup v smere na Rožňavu. Počíta sa tak aj s prípadným meškaním rýchlikov pre modernizáciu železničných tratí.

Zavedenie taktovej dopravy

Celkovo pôjde o sedem párov autobusových spojov počas pracovných dní a šesť párov autobusových spojov počas voľných dní.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasadoprava/gemercania-pod-tatrami-maju-istejsie-prestupy-na-vlaky-zacali-premavat-nove-autobusove-spoje/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.