Novinky

Európska komisia schválila 100-miliónovú investíciu, bude financovať druhú fázu výstavby diaľnice D1 pri Ružomberku

0 0

2024-03-04 20:18:01 – (SITA.sk)

Eurokomisia informovala o schválení finančných prostriedkov na diaľnicu v Liptove v pondelok s tým, že projekt predstavuje druhú fázu investičnej výstavby v programovom období 2014 – 2020, pričom prvá fáza bola ukončená v programovom období 2007 – 2013.

Vízia modernej infraštruktúry

„Celá investícia je súčasťou technického riešenia predĺženia diaľnice D1 z Hubovej, kde je projektovaná križovatka Hubová, cez tunel Čebrať až po úsek D1 Ivachnová – Hybe v prevádzke. Diaľnica D1 nahradí a doplní súčasnú cestu I. triedy I/18,“ uviedla Európska komisia.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasadoprava/europska-komisia-schvalila-100-milionovu-investiciu-bude-financovat-druhu-fazu-vystavby-dialnice-d1-pri-ruzomberku/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.