Novinky

Telefón bez aplikácií? Tento koncept telefónu s Androidom na to ide

0 0

Kredit: C. Scott Brown / Android Authority
  • Deutsche Telekom predstavil nový koncept telefónu, ktorý sa spolieha výlučne na AI.
  • Spoločnosť uvádza, že toto experimentálne zariadenie má rozhranie bez aplikácií.
  • Slúchadlo AI je len koncept a môže skončiť len ako vaporware

O AI sa v poslednom čase hovorilo v priemysle a tohtoročné MWC nie je výnimkou. Keďže spoločnosti odhaľujú svoje produkty a nápady AI, zdá sa, že koncepčný smartfón s umelou inteligenciou od Deutsche Telekom je jedným z odhalení, ktoré upúta pozornosť účastníkov.

Deutsche Telekom dnes predstavil nový koncept telefónu, ktorý sa spolieha výlučne na AI. Ide o experimentálne zariadenie, o ktorom sa hovorí, že zvládne všetky potreby používateľov s pomocou AI namiesto aplikácií.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/deutsche-telekom-ai-smartphone-3419728/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.