Novinky

Slovenská pošta po začiatku vojny zamestnala desiatky Ukrajincov, stále ponúka prácu pre utečencov

0 0

2024-02-26 12:21:51 – (SITA.sk)

Štátna spoločnosť Slovenská pošta po vypuknutí vojnového konfliktu na Ukrajine pred dvoma rokmi prijala do svojich radov desiatky pracovníkov od nášho východného suseda.

Odvtedy do začiatku februára tohto roka zamestnala spolu takmer 50 ukrajinských občanov, ich aktuálny počet v tomto mesiaci dosiahol jedenásť.

Prví doviezli humanitárnu pomoc

„Slovenská pošta stále ponúka zamestnanie pre utečencov, odídencov z Ukrajiny, či už na hlavný pracovný pomer alebo dohodu o práci,” potvrdil pre agentúru SITA vedúci odboru komunikácie a marketingu národnej poštovej spoločnosti Martin Guzi.

Slovenská pošta po začiatku…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/slovenska-posta-po-zaciatku-vojny-zamestnala-desiatky-ukrajincov-stale-ponuka-pracu-pre-utecencov/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.