Novinky

Apple Arcade má okolo seba „zápach smrti“, hovoria vývojári

0 0

Kredit: Dhruv Bhutani / Android Authority
  • Nová správa nevykresľuje pekný obraz o tom, ako Apple zaobchádza so svojou predplatenou hernou službou.
  • Herní vývojári opisujú Apple ako „slávne pomstychtivý“ a „protivný“ vo svojom jednaní, pričom jeden vývojár povedal, že Apple Arcade má okolo seba „zápach smrti“.
  • Spoločnosť sa možno pripravuje na reštart služby, aby lepšie konkurovala hernej službe Netflix.

Apple Arcade bol spustený už v roku 2019 a ponúkal službu predplatného, ​​ktorá by na platformu priniesla nové prémiové hry bez nákupov v aplikácii alebo reklám. Odvtedy táto služba upadá spôsobom, že vývojári hier premýšľajú o jej budúcnosti.

V správe z mobilegamer.biz, množstvo herných vývojárov vyjadruje obavy z Apple Arcade. Zdroje predajne uvádzajú rôzne problémy s klesajúcimi výplatami, zrušenými projektmi, apatiou spoločnosti voči službe a podobne.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/apple-arcade-smell-of-death-3419689/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.