Novinky

Momentálne je všetko perfektné, vravel Odermatt po spečatení tretieho veľkého krištáľového glóbusu v sérii (foto)

0 0

2024-02-25 13:02:41 – (SITA.sk)

Švajčiar Marco Odermatt obhájil veľký krištáľový glóbus vo Svetovom pohári v zjazdovom lyžovaní.

Dvadsaťšesťročný pretekár získal definitívu v sobotňajšom obrovskom slalome v americkom stredisku Palisades Tahoe, v ktorom triumfoval o 12 stotín sekundy pred Nórom Henrikom Kristoffersenom a domácim reprezentantom Riverom Radamusom (+1,37 s). Odermatt získal veľký krištáľový glóbus po tretí raz za sebou.

Desiate víťazstvo

„Momentálne je všetko perfektné,“ povedal Odermatt podľa oficiálneho webu Medzinárodnej lyžiarskej a snoubordovej federácie (FIS).

„Bolo to dnes…

Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/momentalne-je-vsetko-perfektne-vravel-odermatt-po-specateni-tretieho-velkeho-kristaloveho-globusu-v-serii-foto/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.