Novinky

Klub Arizona Coyotes po škandále s bielym práškom ukončil kontrakt s Adamom Ružičkom

0 0

2024-02-25 12:13:56 – (SITA.sk)

Klub zámorskej hokejovej NHL Arizona Coyotes ukončil zmluvu so slovenským útočníkom Adamom Ružičkom po tom, ako ho v piatok zaradil na listinu voľných hráčov. Dôvodom bolo konanie 24-ročného slovenského hráča na sociálnych sieťach.

Neznámy biely prášok

Ružička na svojom verifikovanom instagrame totiž zverejnil video, na ktorom je on a pred ním na tanieri čiara z neznámeho bieleho prášku a platobná karta.

V uvedenom videu, ktoré neskôr veľmi rýchlo vymazal, si medzi pery vložil priehľadnú sklenenú rúrku. Celá situácia naznačovala, že biely prášok je droga, pravdepodobne kokaín, a hokejista sa chystá ho požiť.

Skutočnosť alebo žart?

Nevedno, či šlo o…

Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/klub-arizona-coyotes-po-skandale-s-bielym-praskom-ukoncil-kontrakt-s-adamom-ruzickom/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.