Novinky

Čo je smartfón s AI? Samsung, hlavní hráči hovoria o technológiách

0 0

Smartfóny Samsung Electronics Co. Galaxy S24 počas mediálneho podujatia v Soule v Južnej Kórei v pondelok 15. januára 2024. Samsung, najproduktívnejší výrobca smartfónov na svete, sa opiera o umelú inteligenciu ako kľúč k dosiahnutiu vyšších predajov v tomto roku. . Fotograf: SeongJoon Cho/Bloomberg cez Getty Images

SeongJoon Cho | Bloomberg | Getty Images

Telefóny s umelou inteligenciou: toto sú módne slová, ktoré budete pravdepodobne počuť tento rok, keď hráči smartfónov chcú po náročnom období skočiť na umelú inteligenciu, aby zvýšili predaj svojich zariadení.

ChatGPT od OpenAI, ktorý bol vydaný koncom roka 2022, vyvolal obrovský záujem o generatívnu AI, konkrétne o modely trénované na obrovských množstvách údajov, ktoré sú schopné produkovať text, obrázky a výzvy z používateľských videí. Odvtedy sa nadšenie AI dotklo každého odvetvia a vstúpilo do ľudovej predstavivosti.

Výrobcovia smartfónov vidia šancu zarobiť a budú túto technológiu propagovať na Mobile World Congress (MWC), najväčšom veľtrhu mobilného priemyslu na svete, ktorý sa začína v pondelok v Barcelone v Španielsku.

“Nikto nechce byť vnímaný ako zaostalý a o AI sa v meste len hovorí. Tento rok je to módne slovo, na ktoré sa vrhnú všetci predajcovia,” Bryan Ma, viceprezident pre výskum klientskych zariadení v spoločnosti IDC, povedal CNBC.

Čo je telefón s AI?


Čítať ďalej..

Zdroj: https://www.cnbc.com/2024/02/25/what-is-an-ai-smartphone-samsung-major-players-talk-up-tech.html
Obrázok zdroj: cnbc.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.