Novinky

Angelovič o Calzonovi: Uplietol na seba bič, ale treba mu dať šancu a nie ho hneď kritizovať (rozhovor)

0 0

2024-02-24 15:02:46 – (SITA.sk)

Francesco Calzona sa v utorok stal trénerom talianskeho futbalového klubu SSC Neapol. Zároveň za presne určených podmienok zostáva aj šéfom trénerského tímu pri reprezentácii Slovenska.

Nepochybne práve táto informácia najviac rezonovala na slovenskom športovom poli. Nové vydanie diskusnej relácie V športovom SITE sme preto absolvovali s bývalým futbalistom a v súčasnosti televíznym expertom Stanislavom Angelovičom.

„To, že Francesca Calzonu oslovili Neapolčania aj napriek tomu, že je trénerom našej repre je výborná vizitka jeho práce. Vybudoval si meno a osobne preňho to je aj akési zadosťučinenie. To je jedna rovina. Tá druhá však prináša určité komplikácie…

Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/angelovic-o-calzonovi-uplietol-na-seba-bic-ale-treba-mu-dat-sancu-a-nie-ho-hned-kritizovat-rozhovor/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.