Novinky

Na Martinských holiach zomrel turista, horskí záchranári ho našli už bez známok života

0 0

2024-02-23 10:15:30 – (SITA.sk)

Smutný koniec mala nočná pátracia akcia horských záchranárov na Martinských holiach. Ako informovala Horská záchranná služba (HZS), hľadaného 67-ročného slovenského turistu našli už bez známok života.

Rodine sa neozýval

Muž vo štvrtok okolo poludnia odišiel na martinskú ferratu, ale rodina sa s ním už potom nedokázala spojiť. Horskí záchranári rozbehli pátraciu akciu vo večerných hodinách po informácii, že jeho motorové vozidlo sa stále nachádza na parkovisku na Stráňach.

„O súčinnosť bolo požiadané ústredné operačné stredisko polície, ktoré vykonalo lokalizáciu mobilného telefónu. Tá potvrdila, že turista by sa…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/na-martinskych-holiach-zahynul-turista-horski-zachranari-ho-nasli-uz-bez-znamok-zivota/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.