Novinky

AT&T tvrdí, že masívny výpadok služieb bol spôsobený technickou chybou

0 0

Kredit: Edgar Cervantes / Android Authority
  • AT&T včera zažilo výpadok, ktorý zanechal desaťtisíce zákazníkov bez služieb.
  • Dopravca a vládne agentúry problém prešetrili, aby zistili, či príčinou boli technické problémy alebo kybernetický útok.
  • Zdá sa, že príčinou bola chyba aktualizácie.

Včera AT&T zažil masívny výpadok, ktorý zanechal desaťtisíce zákazníkov bez mobilných služieb. V tom čase prebiehalo vyšetrovanie, aby sa zistilo, či príčinou bola len technická chyba alebo či súviselo s kybernetickým útokom. Zdá sa, že odpoveď je prvá a nie druhá.

Po vyšetrovaní hodinového výpadku služby AT&T uviedla, že problém nebol spôsobený kybernetickým útokom, ale skôr chybou na ich strane. Dopravca nevysvetlil príliš podrobne, ale obvinil incident z chyby aktualizácie.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/att-outage-caused-by-error-3418589/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.