Novinky

Americká ekonomika bzučí

0 0

Táto správa je z dnešného CNBC Daily Open, nášho bulletinu o medzinárodných trhoch. CNBC Daily Open prináša investorom informácie o všetkom, čo potrebujú vedieť, bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú. Ako to, čo vidíš? Môžete sa prihlásiť na odber tu.

Čo dnes potrebujete vedieť

Nárazy na Wall Street
Index S&P 500 vzrástol
na nové maximá vo štvrtok poháňané palivom podľa trhových ziskov Nvidie ktorý pozdvihol širší trh a technologický sektor. The S&P 500 získal 2,11 %, čo je najlepší deň od januára 2023 Nasdaq Composite postúpili takmer o 3 %, kým ton Dow vyskočila o 1,18 %, čím sa po prvý raz uzavrela nad úrovňou 39 000 bodov.

Reddit súbory pre IPO
Sociálna sieť Reddit predložila svoj prospekt IPO s Komisiou pre cenné papiere vo štvrtok. Jeho debut na trhu bude znamenať prvú veľkú technickú počiatočnú verejnú ponuku roka. Spoločnosť plánuje obchodovať na burze cenných papierov v New Yorku pod symbolom „RDDT“.

Novavax stúpa
Akcie Novavaxu po spoločnosti prudko vzrástli urovnal svoj ostrý spor nad zrušeným nákupom vakcíny proti Covid s Gavi, mimovládna globálna očkovacia organizácia. Vyrovnanie odstraňuje to, čo niektorí analytici považovali za jednu z najväčších neistôt okolo výrobcu Covid shot.

Historické pristátie na Mesiaci
Intuitívne stroje IM-1 misia má pristál na Mesiaci, historicky prvýkrát pre americkú spoločnosť. Nákladný pristávací modul Nova-C spoločnosti s názvom „Odysseus“ je prvou americkou kozmickou loďou, ktorá pristála na mesačnom povrchu od roku 1972. „Sme na povrchu… vitajte na Mesiaci,“ oznámilo riadenie misie Intuitive Machines. “Odyseus našiel svoj nový domov.”

(PRO) 'Sedem samurajov'
S japonskými trhmi, ktoré sa tešia býčiemu úteku, uviedla Goldman Sachs Akcie “Sedem samurajov”. v krajine, ktorá by mohla byť ekvivalentom USA “Veľkolepá sedmička.”

Spodný riadok

Zdá sa, že americká ekonomika…


Čítať ďalej..

Zdroj: https://www.cnbc.com/2024/02/23/cnbc-daily-open-the-us-economy-is-humming-along-.html
Obrázok zdroj: cnbc.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.