Novinky

Farmári počas protestov predostreli štyri požiadavky, podľa Hlinu minister Takáč odmieta diskutovať (video)

0 0

2024-02-22 16:07:45 – (SITA.sk)

  • aktualizované 22. februára, 17:07

V slovenských mestách protestovalo množstvo poľnohospodárov. Ako strana Sloboda a Solidarita (SaS) uviedla, trápi ich byrokracia či nevyplatené priame platby. Poslanec NR SR Alojz Hlina (SaS) uviedol, že je rád, že sa niečo robí, pretože je čo riešiť.

„Lenže treba diskutovať, iná cesta nie je. Zdá sa ale, že trend je opačný, že sa od stola uteká. Minister pôdohospodárstva Takáč už trikrát utiekol z boja, čo ma prekvapilo. Odmietol so mnou diskutovať, pričom sa tejto téme venujem, mám farmu, študoval som to, som ako opozičný poslanec členom príslušného výboru. Neviem potom, s kým iným…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasvidiek/farmari-pocas-protestov-predostreli-styri-poziadavky-podla-hlinu-minister-takac-odmieta-diskutovat-video/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.