Novinky

Povesti ASUS Zenfone 11: Všetko, čo doteraz vieme a čo chceme vidieť

0 0

Kredit: Robert Triggs / Android Authority

ASUS Zenfone 10 vyniká ako jeden z najkompaktnejších telefónov na úrovni vlajkovej lode na trhu a na tejto sérii sa toho veľa páči. Ak ste fanúšikom Zenfonu, ktorý čaká na upgrade na ďalšiu generáciu telefónu, možno sa pýtate, čo môžete očakávať. V tomto centre rozoberieme všetky fámy a úniky informácií o pripravovanom smartfóne. Tu je všetko, čo zatiaľ vieme o ASUS Zenfone 11.

ASUS Zenfone 11: Na prvý pohľad

Zdroj: https://www.androidauthority.com/asus-zenfone-11-2-3387354/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.