Novinky

Duch alebo tieňová osoba vyvoláva chaos na základnej škole Zengeza

0 0

Na základnej škole Mberi v komunite Zengeza v Zimbabwe sa nedávno odohral mystický incident. V triede, priamo počas vyučovania, sme za lavicou v triede videli strašidelnú tieňovú postavu.

Podľa miestnej spravodajskej stránky H-Metro, stalo sa to na hodine 4. ročníka. Za jedným zo stolov sa zrazu objavila tieňová silueta, postava pripomínajúca ženu.

Tohto ducha, či čo to bolo, si hneď všimli žiaci aj učiteľ a všetci sa strašne zľakli a hneď v panike utekali z kancelárie.

Boli takí vydesení, že pri dverách bola tlačenica, pri ktorej bolo jedno z dievčat takmer rozdrvené. Našťastie neutrpela žiadne vážne zranenia.

Študenti, ktorí vyskočili, sa okamžite ponáhľali povedať všetkým, ktorých stretli, o tom, čo videli, takže o tom čoskoro vedel celý okres. Školu obklopil dav ľudí, medzi ktorými boli aj rodičia žiakov. Niektorí z nich boli vystrašení a agresívni a jedného dokonca zatkla polícia.

„Niečo vystrašilo naše deti v škole. Pri stole videli tieňovú siluetu v tvare ženy, ktorá prinútila študentov a učiteľa vybehnúť z triedy. A keď do tejto triedy vstúpili ďalší žiaci a učitelia, už tam nič nebolo,“ hovorí jeden z rodičov.

Dodal, že majú podozrenie, že jeden zo zamestnancov školy sa zaujíma o satanizmus, preto sa v triede objavil duch alebo démon.

Predstavitelia školstva uviedli, že prípad vyšetrujú, vrátane jedného menom Kureva, ktorý prišiel do školy a skontroloval ju tesne pred návštevou novinárov.

Novinári sa ho snažili klásť otázky o incidente, no odpoveď bola chabá. “Nemôžem sa k tomu vyjadrovať, je lepšie, aby ste sa s ministerstvom poradili neskôr, keď správu pripravíme.”

Originál článok: https://anomalien.com/ghost-or-shadow-person-sparks-chaos-at-zengeza-primary-school/

Zdroj : anomalien.com
Obrázok zdroj:anomalien.com a pixabay.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.