Novinky

Tiger Woods, TaylorMade podpísali zmluvu s oblečením po jeho rozchode s Nike

0 0

Tiger Woods a TaylorMade to zoficiálnili. Golfový velikán sa po nedávnom rozchode so spoločnosťou Carlsbad v Kalifornii dohodol na vytvorení novej značky oblečenia a obuvi. Nike.

Značka, Sun Day Red, bude k dispozícii najskôr iba online od mája. “Život sa mení a toto je dôležitý prechod a ja som chcel mať značku, na ktorú som hrdý,” povedal Tiger.

Woods hovorí, že názov značky „Sun Day Red“ je poctou skutočnosti, že v nedeľu vždy nosí červenú. Logo tigra je poctou 15 majorom, ktoré nosil počas svojej kariéry.

TaylorMade a Woods oznámil novinku V pondelok večer počas tlačovej akcie v Pacific Palisades v Kalifornii pred podujatím Genesis Invitational na PGA Tour, ktoré organizuje..

“Je ten správny čas,” povedal Woods a objavil sa v kašmírovom svetri novej značky.

Woodsov vzťah s TaylorMade sa datuje do roku 2017, keď títo dvaja podpísali zmluvu o vybavení, na základe ktorej bude hrať s vodičom značky, fairwayovými lesmi, železami a klinmi.

Woods povedal, že mu dvorili iné spoločnosti, ale dôveroval TaylorMade pre ich schopnosť „urobiť to správne“.

Generálny riaditeľ TaylorMade David Abeles povedal, že Woods bol inšpiráciou pre jeho tím, vrátane jeho disciplíny a starostlivého prístupu k dizajnu produktov.

Nová značka zahŕňa úplne novú spoločnosť so samostatným sídlom a zamestnancami, ktorí sa zameriavajú výlučne na jej rozvoj, povedal Abeles.

“TaylorMade nemá žiadny vplyv na túto značku. Jeho značka je samostatná a nezávislá od TaylorMade,” povedal Abeles.

Minulý mesiac Woods oznámil svoje rozchod od dlhoročného partnera v oblasti oblečenia Nike po 27 rokoch. Woodsov agent, Mark Steinberg povedal CNBC v čase, keď golfista urobil obchodné rozhodnutie neobnoviť s Nike.

Dnešné vystavenie značky 15-násobného víťaza veľkých turnajov je…


Čítať ďalej..

Zdroj: https://www.cnbc.com/2024/02/12/tiger-woods-taylormade-sign-apparel-deal.html
Obrázok zdroj: cnbc.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.