Novinky

Štokholmský týždeň dizajnu: Priestor pre nové talenty, hold kreativite a udržateľný dizajn

0 0

2024-02-12 22:18:30 – (SITA.sk)

Tohtoročný štokholmský týždeň dizajnu sa uskutočnil druhý februárový týždeň. Od 5. do 11. februára poskytol hosťom, ktorí sa chceli dozvedieť o škandinávskom dizajne viac, pohlcujúci zážitok. 

Ykny9dsk2n4hzhwardufmx 768 80.jpg.webp

www.wallpaper.com

Štokholmský týždeň dizajnu je najväčšia dizajnérska udalosť vo Švédsku a jeden z najrenomovanejších veľtrhov dizajnu na svete. Ide o týždňovú oslavu škandinávskeho dikzajnu, ktorá zahŕňa výstavy, prednášky, workshopy a podujatia, ktoré sa konajú po celom meste.

Štokholmský veľtrh nábytku

Stredobodom Štokholmského týždňa dizajnu je Štokholmský veľtrh nábytku, ktorý sa koná vo švédskom mete Stockholmsmässan. Ide o interaktívnu výstavu, ktorú tvoria škandinávske značky nábytku a dizajnéri. Tohtoročný…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vrealitach/stokholmsky-tyzden-dizajnu-priestor-pre-nove-talenty-hold-kreativite-a-udrzatelny-dizajn/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.