Novinky

Nagya vystrašila nočná mora: Proti západu môžeme prehrať iba vo sne

0 0

2024-02-11 09:40:37 – (SITA.sk)

V nedeľu 11. februára od 16.00 h bude košická Steel Aréna hostiť atraktívny súboj Východu proti Západu. Protagonisti exhibičného predstavenia si pred rozlúsknutím odvekej rivality nič nedarujú a v oboch táboroch je slovíčko prehra na zozname zakázaných.

Domácej atmosféry sa už nemôže dočkať kapitán východniarskeho tímu Ladislav Nagy. Na dôverne známom ľade si nič iné ako víťazstvo nepripúšťa.

„Včera sa mi snívalo, že sme prehrali. Keď som sa zobudil, padol mi kameň zo srdca. Viem, že takáto vec sa mohla prihodiť len vo sne,“ odfúkol si bývalý kapitán extraligových Košíc, ktorý sa bude spoliehať aj na podporu publika.

V prípade, ak sa vám…

Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nagya-vystrasila-nocna-mora-proti-zapadu-mozeme-prehrat-iba-vo-sne/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.