Novinky

Yvette Fielding odhalí svoje prvé spozorovanie ducha v strašidelnom divadle

0 0

Yvette Fieldingová je známa televízna moderátorka a nadšenkyňa paranormálnych javov, ktorá už viac ako 20 rokov moderuje populárnu britskú šou Most Haunted.

V predstavení Fielding a jej tím vyšetrovateľov skúmajú niektoré z najstrašidelnejších miest v Spojenom kráľovstve aj mimo neho, pričom používajú rôzne metódy a zariadenia na komunikáciu s duchmi.

Ale predtým, než sa stala ostrieľanou lovkyňou duchov, Fieldingová sa prvýkrát stretla s paranormálnym javom na veľmi nepravdepodobnom mieste: na toaletách divadla.

V nedávnom rozhovore pre This Morning sa Fielding podelila o svoj príbeh s moderátormi Alison Hammond a Dermotom O'Learym, ktorí boli jej príbehom fascinovaní aj vydesení.

Fieldingová vysvetlila, že bola na návšteve Theatre Royal, Drury Lane, ktoré je jedným z najstarších a najstrašidelnejších divadiel v Londýne. Podľa legendy je divadlo domovom niekoľkých duchov, vrátane muža v sivom, Josepha Grimaldiho, a tajomnej postavy známej ako „Muž v čiernom“.

Fieldingová povedala, že kráčala po chodbe s dvoma ďalšími ženami, keď videli niečo, čo ich prinútilo zastaviť sa.

“Nebol to úplný duch, bol to pár nôh, len pár nôh!” zvolala.

Nohy opísala tak, že mala na sebe kožené čižmy nad kolená a pomaly kráčala po hlavnom schodisku. Povedala, že všetci traja videli to isté a čo najrýchlejšie utiekli.

“Traja z nás kráčali po chodbe a všetci sme sa zastavili, pretože po hlavnom schodisku vystupovali nohy s koženými topánkami nad kolená, ktoré kráčali po schodoch takmer pomaly.”

“Všetci traja sme to videli naraz, otočili sme sa a utekali.”

Fieldingová povedala, že to zďaleka nebolo to najznepokojujúcejšie, čo počas vyšetrovania zažila.

“Mala som ich toľko, ale raz sme vyšetrili radový dom v Leedse,” povedala.

„Tú noc, keď sme tam boli, sa stratil rezbársky nôž a v tme sme ho našli zapustený do vankúša. Cítili sme, ako k nám hádžu predmety – v dome vôbec nefúkal vánok.“

„Ukázalo sa, že dom bol postavený nad ruinami kláštora. Tá odporná bytosť, ktorá sužovala tento dom, bol mních – ale nie pekný.“

Originál článok: https://anomalien.com/yvette-fielding-reveals-her-first-ghost-sighting-at-a-haunted-theater/

Zdroj : anomalien.com
Obrázok zdroj:anomalien.com a pixabay.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.