Novinky

Španielskemu klubu FC Barcelona za nesprávne vyplnené daňové priznania hrozí obrovská pokuta

0 0

2024-02-10 18:55:08 – (SITA.sk)

Španielsky futbalový klub FC Barcelona čelí ďalšej horibilnej pokute v súvislosti s nekorektnou finančnou politikou. Pre nezrovnalosti v daňových priznaniach v rokoch 2012 – 2015 musia Katalánci zaplatiť sumu takmer 23 miliónov eur.

Vznik nezrovnalostí

V piatok o tom informoval úrad štátneho súdu v Madride. Nezrovnalosti mali vzniknúť pri odmenách pre konzultantov a hráčskych agentov v spomenutých rokoch, spätných platbách a aj pokutách.

Štátny súdny dvor v predmetnej veci zamietol námietku Kataláncov proti rozhodnutiu Ústredného…

Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/spanielskemu-klubu-fc-barcelona-za-nespravne-vyplnene-danove-priznania-hrozi-obrovska-pokuta/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.