Novinky

Pospíšil sa ocitol v najlepšej zostave hráčov, ktorí sa z nikoho stali niekým

0 0

2024-02-10 16:15:04 – (SITA.sk)

Martin Pospíšil bol za svoj prínos do tímu Calgary Flames v nováčikovskej sezóne nedávno odmenený vedením kanadského účastníka NHL dvojročnou zmluvou. Výkony slovenského krídelníka (12 bodov v 35 zápasoch) si však pozorne všímajú aj zámorskí experti.

Neznámi sa stávajú známejšími

John Matisz z webu theScore.com vytvoril výber all-star z hráčov všetkých 32 tímov profiligy, ktorí boli pred časom prakticky neznámi a dnes sa už stávajú známejšími.

Podmienky pre výber boli také, že hráči museli byť draftovaní až po druhom kole alebo neboli draftovaní vôbec a do sezóny vstupovali s menej ako 500 odohranými minútami v NHL.

Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/pospisil-sa-ocitol-v-najlepsej-zostave-hracov-ktori-sa-z-nikoho-stali-niekym/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.