Novinky

Pilot videl obrovský objekt s priemerom 350 stôp

0 0

UFO boli opäť v správach po schválení zákona o zverejnení UAP z roku 2023 (UAP znamená Unidentified Anomalous Phenomena).

Zákon nariaďuje, aby vládne agentúry odovzdali akékoľvek záznamy o UFO do 300 dní, vrátane akýchkoľvek vzoriek alebo technológie, ktoré mohli byť obnovené.

Prezident USA môže odložiť zverejnenie určitých záznamov, ak zverejnenie predstavuje riziko pre národnú bezpečnosť.

Okrem schválenia tohto prelomového aktu predstavitelia spravodajských služieb v USA priznali, že získali plavidlo „neľudského“ pôvodu a tiež odhalili, že majú špeciálne záchranné tímy na obnovu poškodených – a dokonca neporušených – UFO – je tu skvelý predpoklad. séria Netflix.

Polostrov bol v priebehu desaťročí dejiskom veľkolepej a zaujímavej aktivity UFO a teraz, keď americká legislatíva dala fenoménu „lietajúceho taniera“ punc pravosti, ľudia (často nesprávne označovaní ako „experti“) to budú mať teraz ťažšie vysvetliť. preč stretnutia pozorovaní podivných plavidiel vidieť na našej oblohe a na zemi.

Príkladom, ktorý mi napadne, by bol pilot ľahkého lietadla, ktorý letel so svojou Cessnou nad West Kirby v júni 2016 vo výške asi 1825 stôp rýchlosťou 105 uzlov, keď sa lietadlo začalo triasť a prístroje v kokpite sa správali zvláštne.

Pilot potom uvidel gigantické kruhové plavidlo, ktorého priemer odhadol asi 350 stôp, a pod týmto obrovským UFOm bol Airbus 320 s bielo-oranžovou farbou, ktorá vyzerala ako osobné lietadlo easyJet.

UFO bolo asi 150 stôp nad prúdom a pilot si všimol, že lietadlo malo spustené kolesá. Čo nedávalo zmysel, bola trajektória, po ktorej lietadlo bolo – smerovalo na juh cez rieku Dee smerom k Flintu pod veľmi strmým uhlom.

Pilot vyletel so svojou Cessnou z dráhy UFO a dopravného lietadla, ktoré, ako mal podozrenie, UFO nejako „zachytilo“ – akoby nejakou magnetickou silou.

Pilot mal v úmysle sledovať lietadlo a vysielať vysielačom svoj pohľad na podivné divadlo riadiacim letovej prevádzky na letisku Johna Lennona, keď sa stalo niečo mimoriadne.

Zdalo sa, že kolosálne UFO sa zmenšilo, keď sa zmenilo na prízračne bledú farbu, a lietadlo pod ním zavesené urobilo to isté.

Nastal záblesk svetla a UFO aj lietadlo zmizli z neba.

Prístroje v kokpite Cessny sa potom vrátili do akejsi normálnosti. Pilot sa rozhodol, že nebude vysielať žiadne hlásenia, pretože sa obáva zosmiešnenia a možno aj veľkého poškodenia jeho reputácie.

Hoci pilot o stretnutí nikomu nepovedal – dokonca ani jeho manželke –, deň po incidente mu doma v Heswalle zavolal dobre hovoriaci muž, ktorý tvrdil, že je spravodajským dôstojníkom z MI5.

Dal meno William Valley a varoval pilota, že „veľké plavidlo“, ktoré videl, bolo tajným projektom ministerstva obrany a vykonávalo pokusy, aby zistilo, či dokáže zneschopniť dopravné lietadlo. “Ako vieš, čo som videl?” pilot sa spýtal: „Nikdy som nič nehlásil; kto si?'

Pán Valley hovoril s pilotom a varoval: 'Ak sa rozhodnete niekomu povedať, čoho ste boli svedkom, už vás nikto nebude vidieť ani počuť.'

Pilot sa nezľakol, pýtal sa a povedal o blízkom stretnutí čo najväčšiemu počtu ľudí, pričom mu zavolal hovorca MI5, ktorý sa mu podľa neho ospravedlnil za „nevyžadovaný postoj pána Valley“.

Hovorca potom povedal: „To, čo ste videli, bolo v skutočnosti Airbus 319, ktorý vykonával manévre nad Wirralom – pilot bol zapojený do cvičných cvičení z letiska Johna Lennona a mám dokonca referenciu, ktorá to dokáže – EZY9090 – takže dúfam. tým sa vec vyjasňuje.

“Mnoho členov verejnosti volalo na letisko, pretože tiež videli, ako trysky celý deň krúžia nad Wirralom.”

“To je úplné (naprosto vymazané)!” pilot ľahkého lietadla povedal „hovorcovi“: „Videl som niečo, čo nebolo vyrobené na tejto zemi, a nebolo to osobné lietadlo. Môžem poprosiť vaše meno a číslo?”

Hlas hovorcu potom zmenil tón a zrazu mu zazvonil známi – opäť to znel ako pán Valley. “Vysvetlil som, čo ste videli, teraz dúfam, pre vaše dobro, že upustíte od tohto smiešneho tvrdenia o UFO.”

„To si zase ty, však? Pán Valley nie? Kto sakra ste?” spýtal sa pilot a linka zhasla. Pilot zadal kód, aby získal číslo volajúceho – ale automatická odpoveď mu povedala, že číslo volajúci zatajil.

Referencia, ktorú muž dal pilotovi, bola skontrolovaná a odkazovala na číslo letu, ktorý sa uskutočnil mesiac pred stretnutím s UFO. Z William Valley už nebolo počuť nič – meno, ktoré nikto nedokázal vystopovať, keď pilot kontaktoval rôzne oddelenia týkajúce sa obrany a letectva.

Je možné, že pán Valley bol jedným z takzvaných mužov v čiernom – pochybných jedincov, ktorí sa od začiatku 50. rokov 20. storočia objavovali v dome svedkov UFO a často tvrdili, že sú vládnymi úradníkmi.

Vždy šikanovali a vyhrážali sa svedkom, aby ich odstrašili od podávania správ o svojich skúsenostiach, pričom sa často vydávali za predstaviteľov letectva a spravodajských služieb – no nikto nikdy nedokázal vypátrať odhodlaných podvodníkov a dokonca ani registračné značky áut, do ktorých nastupovali, sa ukázali ako falošné.

Unieslo UFO osobné lietadlo?

Nikto nebol nikdy hlásený ako nezvestný, takže je možné, že k únosu došlo na krátky čas a potom sa možno lietadlo vrátilo do kurzu s mysľami posádky a pasažierov vymazaných, aby nevedeli, čo sa stalo – alebo možno to prúdové lietadlo, ktoré pilot videl, bolo nejaké pokročilé plavidlo prezlečené za jedno z našich lietadiel – môžeme len špekulovať.

Psychické zdravie pilota ľahkého lietadla po jeho podivnom zážitku značne utrpelo a stal sa veľmi paranoidným a nakoniec lietanie úplne vzdal.

Ľudia hovorili, že videl veci, ale dúfajme, že so zákonom o zverejnení UAP by sme sa mohli začať učiť pravdu o záhadných UFO.

autor: Tom Slemen, ktorý je liverpoolskym spisovateľom, známym predovšetkým ako autor najpredávanejšej série kníh Strašidelný Liverpool, ktoré dokumentujú paranormálne incidenty a nevyriešené alebo nezvyčajné zločiny. Skontrolujte jeho knihy Amazon tu.

Originál článok: https://anomalien.com/mystery-of-the-giant-ufo-pilot-saw-a-giant-object-with-a-diameter-of-350-feet/

Zdroj : anomalien.com
Obrázok zdroj:anomalien.com a pixabay.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.