Novinky

Odermatt vyhral už 10 pretekov v tejto sezóne, Andreas Žampa bodoval po vyše dvoch rokoch

0 0

2024-02-10 14:18:37 – (SITA.sk)

Marco Odermatt sa stal suverénnym víťazom sobotného obrovského slalomu v rámci Svetového pohára alpských lyžiarov v bulharskom Bansku.

Fenomenálny Švajčiar vyhral deviaty obrovský slalom v neprerušenej sérii, keď druhému v celkovom poradí Nórovi Alexandrovi Steenovi Olsenovi nadelil 91 stotín sekundy. Tretí skončil s mankom sekundy a ôsmich stotín Rakúšan Manuel Feller.

Odermatt vyhral už desať pretekov

Odermatt celkovo v tejto sezóne vyhral už desať pretekov vrátane šiestich obrovských slalomov. V tejto najtechnickejšej disciplíne je 26-ročný Švajčiar úradujúci majster sveta aj olympijský víťaz a zo 60 štartov v „obráku“ v kariére až 20 premenil na…

Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/odermatt-vyhral-uz-10-pretekov-v-tejto-sezone-andreas-zampa-bodoval-po-vyse-2-rokoch/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.