Novinky

Ukrajinský minister obrany sa prvýkrát stretol s novým hlavným veliteľom armády

0 0

2024-02-09 20:24:39 – (SITA.sk)

Ukrajinský minister obrany Rustem Umerov sa prvýkrát stretol s novovymenovaným hlavným veliteľom armády Oleksandrom Syrským, aby prediskutovali podrobný plán činnosti armády na tento rok. Oznámila to tlačová služba ukrajinského ministerstva obrany, informuje web Ukrajinská pravda.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

„Kritickou otázkou je vytvorenie logistického systému a včasné uspokojovanie potrieb armády. Dôraz je aj na efektívny systém rotácií jednotiek a odpočinku,“ konštatoval ukrajinský rezort obrany.

Umerov a Syrskyj diskutovali aj o zlepšení kvality výcviku, udržiavaní výcvikových stredísk, príprave nových inštruktorov a o…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/ukrajinsky-minister-obrany-sa-prvykrat-stretol-s-novym-hlavnym-velitelom-armady/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.