Novinky

Piroska o novej posile Slovana Gersonovi Rodriguesovi: Bojím sa, aby to nesmrdelo nejakým „prúserom“(rozhovor)

0 0

2024-02-09 08:52:54 – (SITA.sk)

Kolotoč v najvyššej futbalovej súťaži na Slovensku sa opäť roztočí v piatok 9. februára pod Dubňom, kde MŠK Žilina privíta v súboji druhého s prvým bratislavský Slovan.

Jednotlivé tímy mali 53 dní zimnej pauzy na to, aby doplnili svoje kádre a podnikali ďalšie kroky smerujúce k zlepšeniu. Práve o tomto sme sa v najnovšom vydaní relácie V športovom SITE porozprávali s futbalovým expertom Jurajom Piroskom, ktorý odohral v slovenskej najvyššej súťaži stovky zápasov.

Prestupová sága Róberta Polievku

S Jurajom sme sa „dotkli“ každého tímu a prebrali všetky nosné reálie, ktoré počas zimy rezonovali. Napríklad Róberta Polievku, ktorého…

Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/piroska-o-novej-posile-slovana-gersonovi-rodriguesovi-bojim-sa-aby-to-nesmrdelo-nejakym-pruseromrozhovor/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.