Novinky

Len 17-ročnému futbalistovi prišlo počas zapasu zle, po prevoze do nemocnice zomrel

0 0

2024-02-09 09:37:19 – (SITA.sk)

Rodina a blízki priatelia sú šokovaní smrťou len 17-ročného Adama Ankersa. Nádejný futbalový hráč skonal v pondelok po tom, čo mu prišlo na zápase nevoľno. Informovala TV Joj na svojej stránke Noviny.sk.

Mladíka okamžite transportovali do nemocnice, kde nakoniec zomrel. Otec talentovaného hráča uviedol na sociálnej sieti, že rodina sa z jeho náhlej smrti nedokáže spamätať. Rovnako táto správa otriasla aj klubom.

„Vyjadrujeme najhlbšiu úprimnú sústrasť rodine a priateľom v tomto strašnom čase,“ povedal manažér klubu Matt Bloomfield.

Ankers pôsobil v anglickom futbalovom klube Wycombe Wanderers z…

Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/len-17-rocnemu-futbalistovi-prislo-pocas-zapasu-zle-po-prevoze-do-nemocnice-zomrel/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.