Novinky

Pellegrini: Je potrebné si uvedomiť, aké hrôzy dokáže napáchať ideológia, ktorá sa zvráti (video+foto)

0 0

2024-01-23 17:13:59 – (SITA.sk)

Je potrebné si uvedomiť, aké hrôzy dokáže napáchať ideológia, ktorá sa zvráti. Uviedol to predseda Národnej rady SR Peter Pellegrini (Hlas-SD), ktorý si v utorok v poľskom Osvienčime pripomenul blížiaci sa Medzinárodný deň pamiatky obetí holokaustu, ktorý pripadá na 27. januára.

Továreň na smrť

Pellegrini navštívil nacistický vyhladzovací tábor Auschwitz – Birkenau a vzdal úctu obetiam holokaustu spolu s predstaviteľmi 27 krajín. V rámci pietnej spomienky zapálil sviečku, položil veniec a vystúpil s príhovorom. Pellegrini konštatoval, že vidieť vyhladzovacie tábory naživo je veľmi náročné.

„Hlavne tie skutočné veci, ktoré si ľudia mylne mysliac…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/pellegrini-je-potrebne-si-uvedomit-ake-hrozy-dokaze-napachat-ideologia-ktora-sa-zvrati/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.