Novinky

Je stávkovanie na AI tým správnym trikom pre Galaxy S24?

0 0


Názorový príspevok od
Rita El Khouryová

Po Blockchaine, NFT, Web3 a desiatkach ďalších technologických výstrelkov je AI kľúčovým slovom, o ktoré v roku 2024 súťaží každá spoločnosť. Len ťažko by ste našli jedno oznámenie v technickom priemysle ako celku bez slov „generatívna AI“ niekde na ihrisku, ak nie v názve. Je však stávkovanie na AI tým správnym trikom pre Samsung a jeho nadchádzajúcu zostavu Galaxy S24? Myslím si. Nechaj ma vysvetliť.

Spoločnosť Samsung by nevsadila na AI, ak by to bola obyčajná móda

Oznámenie Samsung Galaxy AI

Zdroj: https://www.androidauthority.com/galaxy-s24-ai-bet-gimmick-3403052/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.