Novinky

Putin sa stretne s rodinami padlých vojakov, nemali by vraj hovoriť a pýtať sa „nepohodlné veci“

0 0

2024-01-08 13:20:20 – (SITA.sk)

Americkí analytici sa domnievajú, že rodiny padlých ruských vojakov, ktoré sa stretli s ruským vodcom Vladimirom Putinom počas pravoslávnych Vianoc, vybrali špeciálne ako ľudí s menšou pravdepodobnosťou „hovoriť alebo pýtať sa nepohodlné veci“. Referuje o tom web news.sky.com.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Putin sa v sobotu stretol s rodinnými príslušníkmi a opakovane hovoril o podpore Moskvy pre rodiny padlých vojakov. Inštitút pre štúdium vojny (ISW) v komentári k stretnutiu uviedol, že ruský vodca „pravdepodobne využíva tieto opakujúce sa medializované stretnutia ako súčasť svojej predvolebnej kampane“. Ruskí vojaci a ich rodinní príslušníci tvoria slušnú časť populácie a ich verejná podpora Putina je životne dôležitá,…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/putin-sa-stretne-s-rodinami-padlych-vojakov-nemali-by-vraj-hovorit-a-pytat-sa-nepohodlne-veci/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.