Novinky

Policajt skočil do vody pomôcť topiacemu sa, ten však boj o život prehral

0 0

2024-01-06 14:35:31 – (SITA.sk)

Tragédia sa stala v piatok popoludní v Michalovciach. V rieke Laborec sa topil 69-ročný muž, ktorý napriek pomoci policajtov a hasičov svoj boj o život prehral. Krátko po 14:00 prijala polícia na tiesňovej linke 158 oznámenie, že v rieke je osoba volajúca o pomoc.

Ako informovala polícia na Facebooku, hoci dopravní policajti v tom čase plnili iné služobné úlohy, okamžite nasadli do auta a ponáhľali sa na miesto udalosti. Po príchode zistili, že v rieke Laborec sa skutočne nachádza osoba.

„Jeden z dvojice michalovských „dopravákov“ neváhal ani sekundu, vyzliekol si uniformu a skočil do vody, aby osobe čo najskôr pomohol. Po tom, čo preplával celú šírku…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/policajt-skocil-do-vody-pomoct-topiacemu-sa-ten-vsak-boj-o-zivot-prehral/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.