Novinky

Ako si užiť dokonalú dovolenku v Las Vegas

0 0


Take A Break je vaším dokonalým sprievodcom po dokonalých výletoch načerpať nové sily, znovuobjaviť seba a svoje vzťahy a znovu sa zapojiť do sveta. Pred rezerváciou sa budeme venovať nákupným zastávkam, skvelým barom, reštauráciám, ktoré stoja za vaše peniaze, príležitostiam na fotografovanie, nezabudnuteľným zážitkom a ďalším dôležitým detailom, ktoré potrebujete.

Ako sa rýchlo blíži historicky prvá Veľká cena Las Vegas, globálna pozornosť sa sústreďuje na Sin City. Očakáva sa, že podujatie Formuly 1 priláka viac ako 100 000 fanúšikov pretekov z celého sveta, pričom sa plánuje, že sa budú vracať rok čo rok minimálne počas nasledujúceho desaťročia.

Nové každoročné podujatie je súčasťou pokračujúceho vpádu mesta do športového sveta, ktorý zaznamenal príchod veľkých franšíz NFL, NHL a WNBA a navrhované premiestnenie tímu MLB. Tento rebranding Vegas na športovú destináciu posiela odkaz potenciálnym návštevníkom: The Gambling Capital of the World ponúka oveľa viac, než len hazard.

Skutočne, aj keď som rád trávil čas pri blackjackových stoloch počas mojich šiestich výletov do turistického hotspotu, zistil som, že moje obľúbené zážitky sa zvyčajne odohrávajú mimo kasína.

Aby som vám pomohol naplánovať si dovolenku vo Vegas, ktorá nie je zameraná na hazardné hry, zostavil som niekoľko obľúbených reštaurácií, atrakcií a ďalších zaujímavostí z Sin City.

Kde zostať

Možnosti hotela v Las Vegas sú nekonečné. V skutočnosti má mesto asi 150 000 hotelových izieb.

Môj obľúbený hotel na Stripe je Bellagio. Je ťažké prekonať klasickú atmosféru Vegas „Ocean's Eleven“, epické kvetinové výjavy, stropné umenie Chihuly a samozrejme slávnu fontánu vpredu.

Zľava: Bellagio Conservatory & Botanical Gardens, výhľad na izbu a Chihulyho sklenený strop.

Caroline Bologna/HuffPost

Zľava: Konzervatórium a botanická záhrada Bellagio, výhľad na izbu a sklenený strop Chihuly.

Mal som možnosť zostať v Cosmopolitane, kde si môžete z niektorých miestností vychutnať aj výhľad na fontánovú šou (a ako som sa dozvedel z prázdninového tréningu, aj z niektorých bežeckých pásov vo fitness centre). Ďalším vrcholom tohto hotela je jedáleň, ktorá sa môže pochváliť kulinárskymi špecialitami, ako sú ručné rolky Tekka Bar, sendviče Lardo a jedinečný pohľad na pouličné mäso od Davida Changa v bare Bāng od Momofuku.

Ak sa chcete naozaj rozprúdiť, Wynn a Encore sú obľúbení fanúšikovia Vegas…Čítaj celý článok

Originál článok: https://www.huffpost.com/entry/las-vegas-ultimate-guide_l_655426fde4b05cf51a16bc56
Obrázok: huffpost.com a pixabay.com/
__
huffpost.com – Všetky práva vyhradené

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.