Novinky

Ruská armáda bombardovala Cherson viac ako 30-krát, zomrel jeden civilista a viacerí sú zranení (foto)

0 0

2024-01-05 10:36:23 – (SITA.sk)

Jeden civilista zomrel a ďalších sedem, vrátane 14-ročného chlapca, utrpelo zranenia pri ruských útokoch na Chersonskú oblasť na juhu Ukrajiny počas uplynulého dňa. Informuje o tom spravodajský web Kyiv Independent, ktorý cituje piatkovú správu tamojšieho gubernátora Oleksandra Prokudina.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Hlavným cieľom Rusov bola civilná infraštruktúra, vrátane skladu s humanitárnou pomocou v okrese Beryslav, dodal Prokudin. Ruské sily pri útokoch na Chersonskú oblasť použili delostrelectvo, mínomety, raketomety, tanky, lietadlá a drony a mesto Cherson bombardovali viac ako 30-krát.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/ruska-armada-bombardovala-cherson-viac-ako-30-krat-zomrel-jeden-civilista-a-viaceri-su-zraneni-foto/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.