Novinky

Jedným z námestníkov SIS sa má podľa Naďa stať Zetocha, prepojenia s Bödörom sa obáva aj pri Ficovi

0 0

2024-01-05 11:54:48 – (SITA.sk)

Jedným z námestníkov Slovenskej informačnej služby (SIS) sa údajne má stať Marián Zetocha, bývalý šéf finančnej spravodajskej jednotky NAKA. Tvrdí to exminister obrany Jaroslav Naď (Demokrati).

„Podľa mojich informácií bude jedným z námestníkov Marián Zetocha, bývalý šéf finančnej spravodajskej jednotky NAKA, známy najmä pre obvinenie v kauze Očistec a z blízkeho prepojenia s Norbertom Bödörom,“ uviedol v piatok Naď na sociálnej sieti.

Zosnovanie mafiánskej skupiny a lustrácia novinárov

Zdôraznil, že práve za pôsobenia Zetochu a ďalších dnes obvinených policajtov malo dochádzať napríklad k nezákonnej lustrácii novinárov, nehovoriac o podozreniach zo zosnovania mafiánskej skupiny na najvyšších miestach NAKA.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/jednym-z-namestnikov-sis-sa-ma-podla-nada-stat-zetocha-prepojenia-s-bodorom-sa-obava-aj-pri-ficovi/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.