Novinky

Polícia upozorňuje na dopravné obmedzenia v Bratislave počas Trojkráľového sprievodu

0 0

2024-01-04 16:47:09 – (SITA.sk)

Vodičov v Bratislave čaká na Troch kráľov, teda v sobotu 6. januára, dopravné obmedzenie v centre mesta.

Ako informuje Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave, dôvodom je podujatie s názvom „Trojkráľový sprievod“.

Dopravné obmedzenie sa bude týkať priebežného uzatvorenia Palisád od Bratislavského hradu, Hodžovho nám., Suchého mýta po Michalskú bránu.

Dopravné obmedzenie by malo trvať od 14:30 do približne 15:30. Premávku by mali usmerňovať hliadky dopravnej polície. Policajti apelujú na vodičov, aby sa riadili pokynmi polície a zvýšili pozornosť a opatrnosť.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasadoprava/policia-upozornuje-na-dopravne-obmedzenia-v-bratislave-pocas-trojkraloveho-sprievodu/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.